Pozvánka na diskuzní večery o ZŠ Duhovka

Pozvánka pro všechny rodiče, kteří se zajímají o česko-anglickou montessori Základní školu Duhovka a uvažují o ní jako o potenciální škole pro své děti.

Srdečně zveme všechny rodiče, kteří se zajímají o česko-anglickou montessori Základní školu Duhovka a uvažují o ní jako o potenciální škole pro své děti, na setkání s vedením a majiteli školy.

Tato setkání jsou každoročně pořádána v období před zápisem do 1. třídy. Jejich smyslem je:
- Zodpovědět rodičům všechny jejich otázky, které se týkají koncepce vzdělávání v Duhovce, způsobu výuky i provozu školy
- Umožnit všem zájemcům o Duhovku, aby si na základě osobního kontaktu s vedením školy a jejími majiteli mohli ujasnit, jestli naše škola je opravdu tou nejlepší školou pro jejich dítě

Setkání se také zpravidla zúčastní někdo z učitelů budoucích prvňáčků, aby případně zodpověděl i ty nejdetailnější otázky z praktické výuky a programu třídy.

Setkání se uskuteční v prostorách ZŠ Duhovka, ve dvou (zcela rovnocenných) termínech, ze kterých si můžete vybrat:
Úterý 2. prosince 2014 18.00 – 19.30
Čtvrtek 15. ledna 2015 18.00 – 19.30

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Základní škola Duhovka