Výpis záznamů 18 z celkového počtu 8 vyhovujících záznamů.

Praha 6 šije roušky!

Šijete roušky? Pomůžeme vám dostat je k těm, kteří je skutečně potřebují!
[30.03.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Nařízení vlády ruší akce nad 100 osob a zavírá školy, vztahuje se i na svatby

Nařízením vlády se zavírají všechny základní a střední školy, gymnázia, učiliště a vysoké školy. S účinností ode dneška. Prosíme, neposílejte a nevoďte děti zítra do škol. Školky zůstávají otevřeny! Pro děti, které doma zůstat nemohou, intenzivně hledáme řešení a budeme vás neprodleně informovat.
[10.03.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Děti mají 5. 3. v MŠ a ZŠ A. Čermáka ředitelské volno, v pátek už se normálně učí

Včera ráno (středa) se vyskytlo podezření na nákazu COVID-19 u jednoho z rodičů žáků na prvním stupni ZŠ Antonína Čermáka. Výsledky testu dětí jsou negativní. Vyhlášeno je v ZŠ i MŠ A. Čermáka ředitelské volno, v pátek už je normální výuka.

[04.03.2020] « ZŠ a MŠ Antonína Čermáka »   Bubeneč

Praha 6 připravuje letní provoz mateřských škol

Po loňském úspěchu letních aktivit ve školkách dochází letos k dalšímu navýšení kapacit.
V loňském roce mateřské školy nabídly přes 900 míst, letos nabízíme téměř 1300 míst pro děti z Prahy 6. Nabídka pokrývá oba prázdninové měsíce a je rozložena po celém území Prahy 6 podle požadavků rodičů. Ve školkách, kde je plánována rekonstrukce, letní provoz neprobíhá.
[28.01.2020]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Praha zrekonstruovala školku v Bubenči

Po pětiměsíční rekonstrukci je od prosince znovu obnoven provoz v budově mateřské školy Charlese de Gaulla v Bubenči. Celková modernizace školky probíhala s důrazem na maximální zachování vilového charakteru objektu z roku 1938 i jeho původních prvků.

[11.12.2019]   Bubeneč

Mikuláš v Praze 6

Zveme všechny děti na Kouzelnou Mikulášskou cestu, kterou připravila městská část Praha 6 ve spolupráci s Národní technickou knihovnou a projektem Kampus Dejvice, na čtvrtek 5. prosince 2019. Start cesty je v 16.00 hodin před Skleněným palácem a cílem je Národní technická knihovna, kde je program připraven od 17.00 hodin. Vstup na akci je volný.
[25.11.2019]   BubenečDejvice

Noc literatury 2015 v Dejvicích a Bubenči

Včera se v Dejvicích a Bubenči uskutečnil již devátý ročník netradičního čtení nazvaný Noc literatury.
[14.05.2015]   BubenečDejvice

VELIKONOCE 2015 V PÍSECKÉ BRÁNĚ ZAČALY! TĚŠÍME SE NA VÁS

Praha, 22. 3. 2015 - V Písecké bráně v Praze 6 začalo jaro a Velikonoce! Ti, kdo v neděli dorazili do Písecké brány, si odtud mohli odnést vlastnoručně vyrobenou pomlázku, osení, ozdobit vajíčka voskem nebo poslechnout dětský pěvecký soubor Sedmihlásek. Upálením Morany symbolicky zakončili zimu a přivítali jaro.
[23.03.2015]   BřevnovBubenečDejviceHradčanyLibocRuzyněDolní SedlecStřešoviceVeleslavínVokovice

Konec výpisu.