Ohodnoťte webové stránky

pink-smiley

orange-smiley

green-smiley

blue-smiley

Vyhledávání

 

send

Ladronkafest

Pokud platí, že nejlepší prevencí drog a rizikového chování mládeže vůbec je smysluplné trávení volného času, pak nejlepší možnost "přičichnout" k variantám zábavného a zdravého života je Ladronkafest.

Ladronkafest je unikátní festival volnočasových aktivit (pořádaný Prahou 6), zřejmě dosud největší svého druhu v ČR. Akce se zrodila v roce 2002 pod jiným názvem - a sice Plný džbán - podle tehdejšího místa konání. V roce 2005 festival přesídlil na Ladronskou pláň (téhož roku tam byla rekonstruována barokní usedlost i její okolí, čímž vzniklo zázemí pro sportovní vyžití, hlavně inline bruslení).

Festival se koná vždy jednou ročně - v září - a zabírá prakticky celý areál. Prezentují se zde organizace zaměřené na sport, tanec, divadlo, na protidrogovou prevenci a další. Jejich stánky spojuje nejen nabídka informací, ale hlavně jedinečná možnost to či ono si vyzkoušet na vlastní kůži. V rámci uplynulých ročníků se tak objevily i lezecké stěny, u-rampy, obří trampolíny a spousta dalších (často adrenalinových) atrakcí. Zábavný program souběžně probíhá i na velkém pódiu, kde se střídají VIP hosté, sportovní, taneční a hudební vystoupení. Součástí je soutěž začínajících kapel.

www.ladronkafest.cz

Podívejte se na video z Ladronkafestu 2015

Podívejte se na video z Ladronkafestu 2009

Podívejte se na video z Ladronkafestu 2008

 
 
CHCIWWWSTRANKY.CZ