ZŠ a MŠ Červený vrch

Žádný záznam nevyhovuje zadaným kritériím

Žádný záznam nevyhovuje zadaným kritériím

Popis školy

Běžná bezbariérová základní škola, na druhém stupni v každém ročníku jedna třída s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů. Škola má statut fakultní školy Pedagogické fakulty UK, Matematicko - fyzikální fakulty UK a FTVS UK. Je moderní vybavením, ale i přístupem ke vzdělávání žáků, školou otevřenou.

Zájmové aktivity

Nabízíme řadu mimoškolních aktivit a zájmových kroužků (sportovních, výtvarných, hudebních, tanečních), které jsou vedeny jak učiteli, tak externími pracovníky DDM a podobných organizací.

Ceny (školkovné, stravné)

Školní družina  500,- Kč za měsíc

Stravné pro žáky 1. tříd  37,- Kč za oběd (možnost objednávání i rušení elektronicky, výběr ve většině případů ze 3 jídel)

Další informace

Žáci i učitelé pracují podle školního vzdělávacího programu SOUZNĚNÍ -  S -spolupráce, O - otevřenost, U - úspěšnost, upřímnost, Z - zájem, zábava, N -naslouchání, E - etika, empatie, ekologie, N - nápady,I - integrace, inkluze, inovace.